1981’den Bugüne
Hakkımızda

Fabrikamız 1981 yılında Örsoğlu Ticaret adıyla bakliyat ve şeker ticaretine başlayan firmamız, tecrübe ve bilgiyle yoğrulması sonucu teknolojinin en son yenilikleriylede birleşip, DAMGA markasını oluşturduk.

ISO 2001 ve HACCP belgeleriyle Türk Sanayicileri arasına giriş,Ar-ge çalışmalarıyla teknolojiyi kullanmayı amaç edinmiş, ulusal firma olarak, konusunda uzman ekibiyle varlığını daha emin adımlar atmakta ve bu ilke ile ülke sınırlarımızı aşmanın gururunu duymaktayız.Doğal, sağlıklı, hijyeni ön planda tutarak ürettiğimiz mamulleri sofralarınıza ve beslenme kalitenizi yükseltmek ve kalitemizden ödün vermeden maliyeti düşürerek her sofrada yer almak, Ar-ge çalışmalarımızla destekleyip, kalıcılığı ve tercih edilen marka olmayı sağlamak, özenle seçilen ve üretimi yapılan ürünlerimizi sadece Türk Halkına sunmakla kalmayıp, ihracat çalışmalarımızla diğer ülke halkına ulaştırmak ve Ülkemiz Ekonomisine katkı sağlamak.

Ana unsurumuzun mutlu ve doygun insan olması, başarının motivasyonu yüksek, üretken çalışanla sağlandığı inancıyla, yaşam kalitesini daha da yükselterek ‘ Birlikten güç doğar.’ Söylemine yakışır bir birliktelikle daha fazla kaliteli ürün anlayışına imza atmayı ilke edinmiştir.

ÜRETİM

Altınovada bulunan fabrikamızda Avrupa standartlarına uygunn üretim tesisi ile ISO-9001 Kalite Standartlarında ve HACCP Gıda Güvenlik Sisteminde üretim yapmaktadır. Üretim hattının tamamı hijyenik yönde ve temizliği kolay zeminle kaplanmıoştır.DAMGA Bakliyat’ta tüm girdiler ve üretilen ürünler kontrol edilmektedir.

Ürünlerimiz üretim, dağıtım ve kullanımı aşamalarında çevrenin korunması için çevre ile uyumlu ambalaj atıkları düzenli bir şekilde toplanarak çevreye zarar vermesi engellenmektedir.

Sinan Mah. Antalya Cad. Bilgin Sk. No:20 Altınova / ANTALYA
0242 340 57 37
info@damgabakliyat.com

Tüm hakları saklıdır, içerik izinsiz kullanılamaz © 2008 - 2017.
Tasarım Ajansweb